הנוחות שיוצרים לנו מוצרי האריזה

קרטון גלי הינו מוצר אשר משמש את כל תחומי התעשייה מהיי טק עד ללואו טק. השימוש בו נרחב ומשמש לשימוש מגוון ונרחב, לדוגמה- להגנה על מוצרים, להפרדה, לעטיפה ועוד. קרטון גלי מגיע במשטחים של 18 יח ומגוון רוחבים, כל רוחב מיוצר בהתאם לבקשת הלקוח. החומר שממנו עשוי הקרטון הגלי הוא חומר מאוד חזק ואמין ולכן יש למוצר זה ביקוש כל כך נרחב בארץ ובכל תחום.

מה השוני בין סרטי האריזה ?

כאשר אנו אומרים סרטי אריזה אנו מתכוונים לשני תחומים – האחד סרטי ארזיה דביקים והשני סרטי אריזה. סרטי אריזה דביקים הינם סרטי אריזה אשר אנו רואים בחיי היום היום לרוב כשאנו קונים מזון אשר מגיע בתפזורת, כמו לדוגמה כאשר אנו קונים גומי אז אטימת האריזה נעשת ע”י סרט אריזה דביק. סרטי אריזה משמשים לקשירת קרטונים ולקשירת משטחים על מנת שלא יזוזו, בנוסף על מנת לאגד בחבילות עם כמות קרטונים ידועה מראש. סרטי אריזה בעצם מקלים לנו על החיים מכיוון שכך אנחנו יכולים לאגד ולקשור את המוצרים שלנו בצורה אחידה ולמנוע מהם להתפזר, סרטי אריזה פוגשים אותנו בכל פינה ומקום בחיינו והם פותרים לנו הרבה בעיות ומקלים על בעיותנו.

מה השימושים בקרטון גלי ?

השימושים בקרטון גלי נעים על ספקטרום רחב מאוד, החל משימושים ע”י אנשים פרטיים לאריזת חפצים במעבר דירה עד למארז משלוחים של רכיבים יקרים ובעלי ערך. בקרטון הגלי שני יתרונות בולטים, הראשון שבהם הוא הנוחות, כאשר אנו אורזים אריזות בגדלים שונים אנו נעדיף להשתמש באריזה אשר תעטוף את המוצר בצורה שלמה ואחידה והקרטון הגלי מיישם זאת בזכות גמישותו והעובדה שמגיע ברוחבים משתנים. היתרון השני הוא מחירו הזול, קרטון גלי ביחס לעטיפות אריזה שונות הקיימות בשוק הוא מאוד נמוך, ומבחינת הגנה הוא לא נופל מעטיפות האריזה המוכרות יותר כיום ועל כן נעדיף אותו ולא עטיפות אריזה אחרות. כאשר אנו נקנה קרטון גלי נשים לב לאיכותו וניראה שהוא עשוי בצורה טובה ואיכותית ועל כן נקנה מ-ג.כ שיווק כלפון את הקרטון הגלי מכיוון שהיא מבין היצרניות הגדולות במזרח התיכון של קרטון גלי. ג.כ שיווק כלפון הוקמה לפני כ-30 שנה ובעלת ידע רב בייצור והפצת מוצרי אריזה ובפרט קרטון גלי.

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
   שיווק כלפון

   ליצירת קשר השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר