שיווק והפצת מכונות אריזה לכל רחבי הארץ

מכונות אריזה זוהי מכונה הקיימות בכל מפעל או חנות אשר אורזת מוצרים, בחנויות אשר מוכרות מזון קיימות מכונות אריזה אשר אורזות מזון, במפעלים אשר מייצרים רכיבים קיימות מכונות אריזה אשר מותאמות לרכיבים אותם נרצה לארוז. לכל גודל רכיב צריך להתאים מכונה המתאימה לו, אם נרצה לארוז רכיבים קטנים נשתמש במכונה אשר מתאימה לרכיבים קטנים אם נרצה רכיבים גדולים נשתמש במכונה המתאימה לרכיבים גדולים ואם נרצה מכונה המתאימה גם לרכיבים גדולים וגם לרכיבים קטנים נשתמש במכונה בעלת יכולת להתאים את עצמה לכל גודל. ככל שרצה מכונה יותר משודרגת ובעלת יכולות מגוונות יותר מחירה יעלה יותר ויותר.

איפה נרכוש ניילון נצמד ?

ניילון נצמד נרכוש במפעל אמין ובעל המלצות וגם אז נרכוש דוגמה ונבדוק אותה ע”י שלושת המבחנים הבאים – מבחן המתיחה, מבחן ההדבקה, מבחן הליבה. מבחן המתיחה כלומר נעשה מבחן עד כמה גמיש הניילון, מכיוון שככל שהניילון יותר גמיש כך הוא יארוז לנו את המוצרים בצורה יותר הרמטית ואחידה. את מבחן ההדבקה נעשה תוך כדי מבחן המתיחה אשר בו נבדוק לאחר המתיחה האם הניילון עדיין דביק. בניילון נצמד לא איכותי הדבק לאחר המתיחה ייעלם ובעצם הניילון הנצמד לא יוכל לשמש אותנו יותר, לכן זהו מבחן חשוב ביותר. המבחן האחרון שנבצע הוא מבחן הליבה כלומר נבדוק כמה הליבה שוקלת ביחס למשקל הגליל שאנו קונים ובכך נדע האם כמות החומר שאנו קונים ביחס למחיר שאנו משלמים רווחית  או לא.

מכונות אריזה האם הן מוצר יקר ?

מכונות אריזה בכלליות אינן מוצר יקר אך, ככל שנשדרג אותן מחירן יעלה. לדוגמה, כאשר נרצה מכונה אשר יכולה לארוז גם רכיבים קטנים וגם רכיבים גדולים זהו שדרוג שיעלה לנו המון, לעיתים אף נשקול לפצל לשתי מכונות אשר יעוד אחת מהן הוא לרכיבים קטנים ויעוד השנייה הוא לרכיבים גדולים עקב המחיר היקר. כאשר נרצה מכונה אשר אפשר לנייד אותה ואינה נייחת נצטרך גם להשקיע כסף רב ולהשקיע בה מכיוון שתהליך הייצור של מכונה מסוג זה עולה כסף רב. כאשר נרצה לקנות מכונות אריזה נפנה לייצרן אשר מתעסק עם מכונות אריזה במשך שנים ולא נתפשר על האיכות ולא נתפשר על אחריות, לכן נבחר ב-ג.כ שיווק כלפון שזוהי חברה בעלת ניסיון עשיר של למעלה מ30 שנה. ג.כ. שיווק כלפון הינה חברה ייצרנית לכל מוצרי האריזה ומובילה בייבוא וייצור מכונות אריזה לתעשייה על כל גווניה, מלואו-טק ועד להיי-טק.

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
   שיווק כלפון

   ליצירת קשר השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר