נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : גלילי פום

שיווק כלפון

גלילי פום (פולאטילן מוקצף) משמש להגנה באריזה.ניתן להשיג בצבעים לבן או שחור.ברוחבים ועוביים שונים.בנוסף ישנם גלילי פום שחור לבידוד אקוסטי בבניה... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

ניילון בועות בגליל מוצמד פום להגנה מקסימלית על מוצרים.המוצר חוסך זמן עבודה כפולה במהלך האריזה!!!מוצר בהפצה בלעדית באזור... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

גלילי נייר ברוחבים שוניםכל גליל שוקל כ-25... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

גלילי נייר משומן להגנה על חלקי מתכת לפי דרישת תקן צבאיכל גליל שוקל כ-25... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

ניילון בועות מוצמד פום ניילון בועות בגליל מוצמד פום להגנה מקסימלית על מוצרים.המוצר חוסך זמן עבודה כפולה במהלך האריזה!!!מוצר בהפצה בלעדית באזור... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

גלילי חץ, קרטון גלי מגיעים ברוחבים שונים כאשר כל גליל באורך שווה של 50 מ'. גלילים אלה משמשים להגנה בהובלת מוצרים לדוגמא: בענף הריהוט המוצר משמש להגנה בזמן ההובלה של: מטבחים, ארונות, שולחנות, כיסאות וכדומה. כמו כן, ניתן... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

פלטות פום לבן/שחור/אנטי סטטי ניתן להזמין במידות שונות ועוביים שונים ניתן להזמין ספו רגיל או ספו אנטי... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

סרטי דבק איכותיים עשויים מנייר קרפ. קיימים במלאי ברוחבים שונים. המוצר משמש צבעי רכב, צבעים תעשייתים, זיווד אלקטרוני... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

סרטי דבק פי.וי.סי 12 מ"מ. אורך כל גליל 60 מ'. ניתן להשיג בצבעים - אדום ירוק או כחול בנוסף ניתן להשיג מעמד לדבק זה... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

סרט דבק חזק במיוחד משמש אנשי הגברה והגנה דבק זה עמיד בחום ולא מאבד... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

סרטי דבק מחומר פולי-פורפילן (.P.P). סרטי הדבק קיימים במלאי בצבעים חום ושקוף במידות וברוחבים שונים. המוצר משמש לסגירת קרטונים, איטום ולכל פעולת אריזה בה נדרשת סגירה בסרטי... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

סרטי דבק חזק המשמש בעיקר את ענף האלקטרוניקה והיי-טק לסגירת מוצרים לטווח הארוך. ניתן לרכוש את המוצר בצבעים שונים. במלאי נמצאים באופן שוטף צבעים: שקוף, חום ולבן.ניתן להזמין את הדבק חלק או מודפס עד 3... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

בגליל זה הבועות הינן גדולות יותר דבר שיוצר יותר נפח והגנה רב... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

ניילון סטרץ בעובי 23 מיקרון, משקל כל גליל 2.2 ק"ג עם ליבה 300 גרםמשווק בגלילים ברוחב 50 ס"מ. המוצר נמכר באריזות של שש יחידות בקרטון. ניתן להזמין בצבעים שקוף, כחול או שחור... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

מיוצר בגלילים ברוחב 10 ס"מ. המוצר משמש לעטיפת פרופילים. המוצר נמכר באריזות... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

המוצר מקל בשימוש בגלילי... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

שרוולים ויריעות ניילון מיוצרים בגלילים כשרוול סגור או פתוח. קיימות מידות הנמצאות במלאי באופן קבוע. כמו כן, ניתן להזמין במידות שונות ובעוביים שונים בהתאמה אישית. קיימים שרוולי ניילון שקופים, שחורים... (קרא עוד...)

ג.כ. ושיווק כלפון

מוצרי דיפון והגנה מוצרים העוזרים בדיפון וההגנה על המוצר. ולמילוי חללים ריקים... (קרא עוד...)

ג.כ. ושיווק כלפון

ניילון בועות ניילון בועות הינו מוצר שעשוי משתי יריעות ניילון שבינהן כלואות בועות אוויר. ניתן לרכוש את המוצר כ- בועות דו, בועות תלת, big bubble, אנטי סטטי, מחוזק ובפרפורציה. המוצר משווק ארוז בגליל, כיריעה או כשקית עם/ללא... (קרא עוד...)


צור קשר
נקסט מדיה - בניית אתרים לעסקים