נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : מוצרי אריזה

שיווק כלפון

משמש לנשיאת סרט... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

ניילון בועות בגליל מוצמד פום להגנה מקסימלית על מוצרים.המוצר חוסך זמן עבודה כפולה במהלך האריזה!!!מוצר בהפצה בלעדית באזור... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

ניילון בועות מוצמד פום ניילון בועות בגליל מוצמד פום להגנה מקסימלית על מוצרים.המוצר חוסך זמן עבודה כפולה במהלך האריזה!!!מוצר בהפצה בלעדית באזור... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

הכוורת משמשת לחציצה/דיפון בין המוצרים הנארזים בקרטון. את הכוורת ניתן להשיג בחוזק, גודל וצבע עפ"י דרישה. בנוסף ניתן להזמין קרטון תואם חלק/מודפס.(לדוגמא אריזה של בקבוקי... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

אריזת קרטון שמטרתה לתת למוצר אריזה מעוצבת יותר עם נוחות בנשיאה ובאחסנה.ניתן להזמין אריזות שטנץ/מבלט חלקים, מודפסים ומרופדים בספוגים.ברשותנו קיימים עשרות מבלטים המתאימים לצרכים שונים כגון:מוצרי אלקטרוניקה, מזון,... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

סרטי דבק חזק המשמש בעיקר את ענף האלקטרוניקה והיי-טק לסגירת מוצרים לטווח הארוך. ניתן לרכוש את המוצר בצבעים שונים. במלאי נמצאים באופן שוטף צבעים: שקוף, חום ולבן.ניתן להזמין את הדבק חלק או מודפס עד 3... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

דף ניילון עם בועות שמשמש להפרדה בין המוצרים. ניתן להזמין בכל גודל דרוש בועות דו, תלת, אנטי סטטי ו-big... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

גליל נייר המשמש לניגוב ידים ולניגוב... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

גלילי פום (פולאטילן מוקצף) משמש להגנה באריזה.ניתן להשיג בצבעים לבן או שחור.ברוחבים ועוביים שונים.בנוסף ישנם גלילי פום שחור לבידוד אקוסטי בבניה... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

בוטני הקלקר מגיעים בשקים של חצי קוב.המוצר משמש למילוי חללים באריזות, למניעת תזוזת המוצר הארוזולהגנה על המוצרים... (קרא עוד...)

ג.כ. שיווק כלפון

מעטפה מרופדת מבפנים עם בועות.  משמש להגנה על המוצרים שנשלחים בעטפה. מגיע ארוז במידות... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

מכונות הלחמה מכונות הלחמה למוצרי פולאטילן.ניתן להשיג ברוחבים שונים מ-20 ס"מ 30 ס"מ 40 ס"מ 50... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

עגלת נשיאה עגלה להעברת מוצרים ממקום... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

מכונה לעטיפת מוצרים על ידי שרינק... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

מכונה לסגירת מוצרים על ידי... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

לוחות ומחיצות קרטון לתעשייה מיוצרים במידות שונות על-פי דרישות הלקוח מחומר חד-גלי או דו-גלי. הם מגיעים ללקוח ארוזים על גבי משטחים. הלוחות משמשים להפרדות, לחיזוק עמידות אריזה למוצר כבד, הגנה על מוצרים שבירים, תחתיות... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

סרטי דבק מחומר פולי-פורפילן (.P.P). סרטי הדבק קיימים במלאי בצבעים חום ושקוף במידות וברוחבים שונים. המוצר משמש לסגירת קרטונים, איטום ולכל פעולת אריזה בה נדרשת סגירה בסרטי... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

גלילי חץ, קרטון גלי מגיעים ברוחבים שונים כאשר כל גליל באורך שווה של 50 מ'. גלילים אלה משמשים להגנה בהובלת מוצרים לדוגמא: בענף הריהוט המוצר משמש להגנה בזמן ההובלה של: מטבחים, ארונות, שולחנות, כיסאות וכדומה. כמו כן, ניתן... (קרא עוד...)

ג.כ. שיווק כלפון בע"מ

ג.כ. שיווק כלפון בע"מ נוסדה בשנת 1992 החברה מתמחה בייצור, שיווק והפצה של מוצרי אריזה לתעשיה ... (קרא עוד...)


צור קשר
נקסט מדיה - בניית אתרים לעסקים