נמצאו 12 תוצאות עבור חיפוש התג : סרטי סימון

ג.כ. שיווק כלפון בעמ

סליל סרט ניילון לסימון (כמו משטרה). ניתן להשיג חלק או מודפס בצבעים... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

מדבקות בגליל של סימנים בינלאומיים. המדבקות מיועדות להדבקה על אריזות במשלוח. קיימים שני סוגי מדבקות: מדבקות עליהן מודפסים רק "סימנים בינלאומיים" ומדבקות שעליהן מודפסים "סימנים בינלאומיים" והמילה FRAGILE. המדבקות מגיעות... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

בכדי להקל על השימוש הנכון והפשוט בסרטי הדבק הן בשימוש המשרדי והן בשימוש התעשייתיניתן לרכוש אביזרים נילווים כגון:דיספנסרים, ידיות לדבק, אמבטיות... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

סרטי דבק איכותיים עשויים מנייר קרפ. קיימים במלאי ברוחבים שונים. המוצר משמש צבעי רכב, צבעים תעשייתים, זיווד אלקטרוני... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

סרטי דבק פי.וי.סי 12 מ"מ. אורך כל גליל 60 מ'. ניתן להשיג בצבעים - אדום ירוק או כחול בנוסף ניתן להשיג מעמד לדבק זה... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

סרטי דבק מחומר פולי-פורפילן (.P.P). סרטי הדבק קיימים במלאי בצבעים חום ושקוף במידות וברוחבים שונים. המוצר משמש לסגירת קרטונים, איטום ולכל פעולת אריזה בה נדרשת סגירה בסרטי... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

סרטי דבק חזק המשמש בעיקר את ענף האלקטרוניקה והיי-טק לסגירת מוצרים לטווח הארוך. ניתן לרכוש את המוצר בצבעים שונים. במלאי נמצאים באופן שוטף צבעים: שקוף, חום ולבן.ניתן להזמין את הדבק חלק או מודפס עד 3... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

קיים במלאי לכל סוגי... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

שקיות פקינג-ליסט להדבקה על אריזות לשם סימון המוצר או הכנסת כל ניירת רלוונטית לאריזה. השקיות קיימות במידות שונות. ארוז בכמויות של 1000 יחידות. ניתן להזמין שקיות פקינג-ליסט מודפס או... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

... (קרא עוד...)

ג.כ. ושיווק כלפון

סרטים דביקים ומדבקות סימון סרטים דביקים מסוגים שונים לסגירת קרטונים, לחיזוק ולצביעה.הדבק גלול על גליל ברוחבים ועוביים שונים. ניתן להזמין דבק חלק או מודפס עד 3... (קרא עוד...)

ג.כ. ושיווק כלפון

סרטי קשירה וסגרים סרטי קשירה וסגרים למשטחים ידניים ולמכונה עגלות לסרטי קשירה. מותחנים ידניים וצבתות להידוק ומכונות... (קרא עוד...)


צור קשר
נקסט מדיה - בניית אתרים לעסקים