נמצאו 15 תוצאות עבור חיפוש התג : שקיות לאריזה

שיווק כלפון

שקיות פקינג-ליסט להדבקה על אריזות לשם סימון המוצר או הכנסת כל ניירת רלוונטית לאריזה. השקיות קיימות במידות שונות. ארוז בכמויות של 1000 יחידות. ניתן להזמין שקיות פקינג-ליסט מודפס או... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

שקיות... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

ניתן לרכוש שקיות ניילון שקופות, צבעוניות ואטומות בכל מידה ועובי נדרש. כמו כן, ניתן להזמין שקיות מודפסות לפי הזמנה. ניתן להדפיס עד שלוש צבעים. ניתן לרכוש שקיות ניילון אנטי-סטטיות המתאימות לתעשיית... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

שקיות גופיה ג'מבו ורגיל. מגיע ארוז בשק של 18 ק"ג. שקיות דליה חלקות ומודפסות מיוצרות עפ"י... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

שקיות פס-גור שקופות או אנטי-סטטיות בכל המידות. השקיות ארוזות בקרטונים בכמויות של 1000... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

שקיות ניילון בועות מיוצרות על פי הזמנה מראש בהתאם למפרט הנמסר על ידי הלקוח. השקיות מיוצרות מניילון בועות דו-שכבתי, תלת-שכבתי ובועות אנטי-סטטי. ניתן להזמין שקית רגילה או עם... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

שקיות נייר ניתן לרכוש שקיות נייר בכל הצבעים חלקות או מודפסות בגדלים שונים.המוצר משמש את כל תחומי... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

סרטי דבק פי.וי.סי 12 מ"מ. אורך כל גליל 60 מ'. ניתן להשיג בצבעים - אדום ירוק או כחול בנוסף ניתן להשיג מעמד לדבק זה... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

שקית עם כפל לסגירה (קלאפה) עם/ללא פס דבק. את השקית ניתן להזמין בכל גודל וחוזק דרוש, חלק/בגוון/אטום/מודפס עד 3 צבעים.מיועדות למוצרים הדורשים הגנה כמו דיסקים או מוצרי... (קרא עוד...)

שיווק כלפון

שרוולי ניילון בפרפורציה מיוצרים בגלילים במידות שונות. השרוולים נמצאים במלאי באופן שוטף. ניתן להזמין שרוולי ניילון בפרפורציה מחומר אנטי-סטטי על פי הזמנה מראש.בנוסף ניתן להזמין שקיות פרפורציה... (קרא עוד...)

ג.כ. ושיווק כלפון

מוצרי ניילון שקיות פוליאטילן במידות שונות לפי דרישת הלקוח חלקות או מודפסות (עד 3 צבעים) צבעוניות או שקופות ואנטי סטטיות. גלילי פוליאטילן ברחבים שונים מ-5 ס"מ עד-4 מ' לבנין ולתעשייה. דפי ניילון במידות שונות ועוביים שונים... (קרא עוד...)

ג.כ. ושיווק כלפון

מכונות ואביזרים לאריזה יבוא ושיווק מכונות אריזה כאשר המכונות הינן בייצור ישראלי או מיובאות ממדינות שונות. ניתן להזמין מכונה בהתאמה אישית לפי דרישות הלקוח.*גם מכונות שאינן מופיעות... (קרא עוד...)

ג.כ. ושיווק כלפון

מוצרי קרטון ייצור קופסאות קרטון בכל הסוגים, חלקים ומודפסים, במנות גדולות וקטנותגלילי חץ (קרטון גלי) בגבהים שוניםלוחות, מחיצות וכוורות לפי דרישת הלקוח [catalogImages:R_kufsaot_karton]... (קרא עוד...)

ג.כ. ושיווק כלפון

ניילון בועות ניילון בועות הינו מוצר שעשוי משתי יריעות ניילון שבינהן כלואות בועות אוויר. ניתן לרכוש את המוצר כ- בועות דו, בועות תלת, big bubble, אנטי סטטי, מחוזק ובפרפורציה. המוצר משווק ארוז בגליל, כיריעה או כשקית עם/ללא... (קרא עוד...)

ג.כ. ושיווק כלפון

מוצרי נייר מוצרי נייר המשמשים להפרדה ודיפון בין... (קרא עוד...)


צור קשר
נקסט מדיה - בניית אתרים לעסקים