ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מידע נוסף בנושא

  מוצרי אריזה

  השאלה מי צריך מוצרי אריזה היא שאלה שמעניינת אנשים רבים. אם כן אתם צריכים להבין כי גם התעשייה וגם אנשים פרטיים צריכים מוצרי אריזה. אנו צריכים לארוז מוצרים תעשייתיים כמו ריהוט, מיץ או מכוניות ואנו צריכים לארוז דברים פרטיים כמו כלי מטבח או בגדים. כך אנו רואים כי כל אדם צריך מוצרי אריזה וכי המוצרים הללו נפוצים מאוד וזה דבר שיש לתת עליו את הדעת. כך אפשר להסביר את הפופולריות בקניית מוצרי אריזה ונראה כי הביקוש אליהם רק יגבר. ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, מספק מוצרים מסוג זה.

  ייצור מוצרי אריזה

  אם אתם מחפשים אחר מוצרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר שיש אתם צריכים להכיר את ג.כ. שיווק כלפון בע”מ. חברתנו נחשבת לחנות הטובה ביותר בארץ למוצרי אריזה וזה אומר כי כל מוצר אצלה הוא ברמה הגבוהה ביותר שיש. אם אתם לא מוכנים להתפשר, אם אתם רוצים לקנות את המוצר הטוב ביותר בשוק, אם נמאס לכם ממוצר גרוע הדבר הכי טוב שאתם יכולים לעשות זה לקנות את המוצרים של ג.כ. שיווק כלפון בע”מ.

  ייצור אריזות

  אם אתם קונים מוצרי אריזה אתם צריכים לשים לב למספר דברים כמו המחיר שלהם או זמני האספקה של המוצר. אך הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לתת עליו את הדעת ולא להתפשר עליו זה האיכות של מוצרי האריזה. אתם חייבים להבטיח כי המוצרים יהיו האיכותיים ביותר שיש בשוק וזהו משהו שאסור לכם להתפשר עליו. עליכם להבין כי ככל שהמוצרים יהיו יותר איכותיים כך הם ישרתו אתכם בצורה יותר טובה וזה דבר משמעותי מאוד שאי אפשר להתעלם ממנו. לכן אם אתם עומדים לפני קנייה של מוצרים לאריזה אתם חייבים אבל חייבים לוודא כי המוצרים הם ברמה הגבוהה ביותר שיש ובאיכות הטובה ביותר שיש בשוק.

  מוצרי אריזה ממותגים

  מוצרי אריזה הינם מוצרים שאנחנו משתמשים בהם בכל יום באופן שוטף. מוצרי אריזה משמשים אנשים גם בביתם וגם בעבודתם, לדוגמה בבית כאשר נרצה לארוז מזון או כאשר נרצה לעבור דירה ולארוז ריהוט או כלי מטבח וגם בעבודתם כאשר ירצו לשלוח מוצר כל שהוא שהם מוכרים או כאשר ירצו לשמור מוצר או אפילו לשמר ציור שציירו. ככל שעוברות השנים אנו רואים שהשימוש במוצרי אריזה הוא דבר שנהיה נפוץ יותר ויותר מיום ליום אשר מכיל הרבה פעמים דברים שהם יקרי ערך עבורנו או אפילו דברים שאותם נרצה לשמור שלא יפגעו. לכן כאשר נרכוש מוצרי אריזה ניתן את הדעת ולא נתפשר על איכות. שיווק כלפון הינה משווקת מוצרי אריזה.

  מוצרי אריזה – מדוע כל כך חשוב שהם יהיו איכותיים?

  כאשר אתם קונים מוצרי אריזה אתם צריכים לשים לב למספר דברים כמו המחיר שלהם וגם זמני האספקה שלהם. הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לתת עליו את הדעת ולא להתפשר עליו זה האיכות של מוצרי האריזה. כאשר אתם קונים את מוצרי האריזה עליכם לדאוג שאלו יהיו המוצרים האיכותיים והחזקים ביותר בתחום. ככל שהמוצרים יהיו יותר איכותיים וחזקים יותר כך הם ישרתו ויספקו את הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר. כאשר נרצה הגנה, שימור, הפרדה בין מוצרים נדרוש שהמוצר יספק אותם ברמה הגבוהה ביותר ובאיכות הטובה על מנת שישביע את רצוננו. לכן אם אתם עומדים לפני קנייה של מוצרים לאריזה אתם חייבים אבל חייבים לוודא כי המוצרים הם ברמה הגבוהה ביותר שיש ובאיכות הטובה ביותר שיש בשוק.

  מוצרי אריזה סיטונאי

  אם אתם מחפשים אחר מוצרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר שיש אתם צריכים להכיר את שיווק כלפון. שיווק כלפון נחשב לייצרן הטוב ביותר בארץ למוצרי אריזה. ג.כ שיוור כלפון הינה חברה אשר מספקת מוצרי אריזה לכלל החברות בישראל מכל תחום לדוגמה-אלקטרוניקה, קוסמטיקה, תעשייה ביטחונית, תעשיית העץ, תחום הבנייה, מזון, רפואה, טקסטיל וכו’. אם אתם לא מוכנים להתפשר, אם אתם רוצים לקנות את המוצר הטוב ביותר בשוק, הדבר הכי טוב שאתם יכולים לעשות עבורכם ועבור העסק שלכם זה לבחור לקנות את המוצרים של שיווק כלפון. שיווק כלפון הביאה סטנדרט חדש לארץ בתחום האריזות ואין מפעל או אדם פרטי שקונה אצלה ומתחרט לאחר מכן. לכן אל תתפשרו  ופנו אל שיווק כלפון בשביל מוצרי אריזה ברמה הגבוהה ביותר שיש.

  כל האפשרויות של מוצרי אריזה

  * מוצרי קרטון – קופסאות קרטון בגדלים שונים המשמשות למטרות שונות ובהן אריזת תכולת דירה, כוורות מקרטון (שמתאימות לאריזת בקבוקי יין, לדוגמה), מיכלים טלסקופיים וקרטון מבלט, כולם עמידים ובמבחר מידות אפשריות.

  * מוצרי הגנה ודיפון – לוחות ספוג, פתיתי קלקר, זוויות קרטון, פלטות פום ומוצרים נוספים שמספקים הגנה מרבית לפריטים רגישים ושבירים.

  * סרטי דבק ומוצרי סימון – דבק פולי, דבק אקרילי, דבק PVC, דבק דו צדדי וגם מדבקות שמשמשות לסימון קרטונים שתכולתם רגישה במיוחד וסרטי סימון בשלל צבעים.

  * ניילון בועות – גלילים ושקיות של ניילון בועות, שמוכר גם בשם פצפצים ומספק מעטפת הגנה למוצרים שעלולים להינזק במהלך הובלה או טלטלה כלשהי.

  מוצרי אריזה למשלוחים

  אריזה מקצועית שומרת על התכולה יקרת הערך שבתוכה, ולכן חשוב מאוד להקדיש לכך תשומת לב. מרכיב חשוב אחד הוא איכות חומרי הגלם שבהם משתמשים לצורך האריזה, ועוד דגש הוא התאמה מדויקת לסוג הפריטים שנארזים. בנוסף, ישנם לא מעט מקרים שהאריזה, מעבר להבטחת יציבות מרבית בזמן שינוע פריט כזה או אחר, נדרשת להיות גם אסתטית. ג.כ. שיווק כלפון מייצרת מגוון רחב של מוצרי אריזה, כולם באיכות מוקפדת ובהתאמה מלאה לצרכים הספציפיים של לקוחותיה הרבים.

  אריזות סיטונאות

  ג.כ. שיווק כלפון מספקת את כל מוצרי האריזה הנ”ל, ואחרים, תוך הקפדה על שימוש בחומרי גלם מובחרים על-מנת שכל מוצר ימלא את ייעודו בצורה הטובה ביותר האפשרית. בנוסף, ייצור אותם מוצרי אריזה מתבצע באמצעות מכונות מתקדמות המופעלות ע”י כוח אדם מיומן. הסטנדרטים הגבוהים באים לידי ביטוי גם ברמת השירות לכל לקוח – שירות שכולל במידת הצורך גם מיפוי מפורט של צרכי האריזה וייעוץ מקצועי לגבי הפתרונות המיטביים. לחברה לקוחות רבים בתחומי האלקטרוניקה, הבנייה, המזון, הרפואה, המתכת ועוד. מאז הקמתה ב-1992 היא מתפתחת ללא הרף, מכל הבחינות, לרבות התייחסות מעמיקה גם להיבט האקולוגי המשמעותי כל כך בימינו. לשם כך פיתחה ג.כ. שיווק כלפון תהליכי ייצור יעילים וחסכוניים אנרגטית, והיא משתמשת במידה רבה ככל האפשר בחומרי גלם ממוחזרים.

  חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
  שיווק כלפון

  ליצירת קשר השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר