ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מידע נוסף בנושא

  ניילון אנטי סטטי – מדוע הוא כה חשוב בתעשייה?

  אז מדוע ניילון אנטי סטטי הוא כה חשוב? אם כן רכיבים אלקטרוניים לא יכולים להיות בקרבה של חשמל סטטי מכיוון שהדבר פוגע בהם ומפריע לפעילות שלהם. לכן הניילון האנטי סטטי נועד בראש ובראשונה לעטוף רכיבים אלקטרוניים וככזה יש לו חשיבות גדולה. יש מקומות נוספים בהם משתמשים בניילון זה ומה שחשוב לזכור זה את התפקיד החשוב שיש לניילון בהגנה נגד חשמל סטטי למוצרים שונים ומגוונים. כיום חשמל סטטי הוא דבר מזיק ביותר ולכן לניילון האנטי סטטי יש תפקיד סופר חשוב שאסור לזלזל בו בהגנה מפני החשמל הסטטי ובהגנה על מוצרים רבים.

  ניילון אנטי סטטי

  לא רבים מכירים את המוצר ניילון אנטי סטטי וזה חבל מכיוון שמדובר על מוצר חשוב ביותר. ניילון זה למעשה מונע מחשמל סטטי להיווצר וכזה יש לו חשיבות רבה. כמובן שאם אתם קונים ניילון כזה אתם חייבים להבטיח כי הוא ייוצר ברמה הגבוהה ביותר שיש וזאת בכדי להבטיח כי הניילון אכן הינו אנטי סטטיות. אם הניילון לא יהיה אנטי סטטי אתם תהיו בבעיה והדבר יכול לגרום לנזק למוצר שעליו הניילון אמור להגן. זכרו כי יש הבדל גדול בין אנטי סטטי ובין ניילון רגיל ואסור לבלבל בין השניים. ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, מספק מוצרים מסוג זה.

  רוצים להבטיח ניילון ברמה הגבוהה ביותר שיש? פנו אל ג.כ. שיווק כלפון בע”מ

  כפי שאמרנו אסור להתפשר על איכות הניילון ולכן הדבר החכם ביותר שאתם יכולים לעשות זה לקנות מ- ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, את הניילון האנטי סטטי שלכם. ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, מייצרת את הניילון המתקדם ביותר שיש בשוק ועושה זאת באמצעות מכונות הייצור המתקדמות ביותר שיש. אצל ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, אין דבר כזה חצי עבודה וכל הניילונים שלה בין האנטי סטטי ובין הרגילים הם ברמת הגימור הגבוהה ביותר שיש.

  ניילון בועות – מדוע הוא חשוב למעבר דירה?

  אז מדוע ניילון בועות הוא כה חשוב? מדוע אנו לא יכולים להתפשר עליו ועל האיכויות שלו? אם כן השימוש השכיח ביותר לניילון בועות הוא עטיפה של מוצרים אחרים. למשל כאשר אנו עוברים דירה ואנו רוצים לשמור על הכלים שלנו או על הטלוויזיה או על המחשב אנו חייבים לעטוף את כל הדברים הללו בניילון בועות. הניילון שומר על החפצים שלנו ומבטיח כי הם לא יישברו במעבר. הסיכוי של חפץ להישבר ללא ניילון הוא הרבה יותר גבוה מאשר הסיכוי שלו להישבר עם ניילון. כך אפשר לראות כי כיום אין מעבר דירה ללא ניילון נצמד וגם מפעלים רבים שולחים את החפצים שהם מייצרים עם הניילון וזה דבר חשוב ביותר.

  ניילון בועות לאריזה

  אנו נוטים שלא לחשוב על תהליכי ייצור של מוצרים, לדוגמא מתי בפעם האחרונה חשבתם כיצד נוצר ניילון בועות? אם כן עליכם לחשוב על הנושא הזה בכדי להבין עד כמה זה מסובך ליצור ניילון בועות. בשביל לייצור ניילון כזה אתם צריכים ציוד מתקדם ביותר שאין במפעלים רבים וידע מעמיק כיצד ליצור את הניילון הזה. עליכם להבין כי ככל שהייצור יהיה ברמה יותר גבוהה כך הניילון ישרת אותנו בצורה יותר טובה ואיכותית ולכן יש לשים דגש על ייצור הניילון וזה משהו שאסור לנו להתפשר עליו. ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, מספק מוצרים מסוג זה.

  אל תתפשרו על גליל ניילון בועות פחות מהטוב ביותר ופנו אל ג.כ. שיווק כלפון בע”מ

  אם אתם רוצים ניילון אשר נצמד ברמה הגבוהה ביותר שיש פנו אל ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, ולא תצטערו. לאורך השנים ייצרה החברה טונות של ניילון ועשתה זאת ברמת הגימור הגבוהה ביותר שיש. למעשה ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, יש את המוניטין הטוב ביותר בארץ בתחום של ייצור ניילון וקרטונים והדבר יישמר גם בשנים הבאות.

  על מה חשוב להקפיד כשבוחרים ניילון בועות לאריזה?

  * סוג הניילון – ובפרט ישנה בחירה בין ניילון דו שכבתי לבין ניילון תלת שכבתי שמתאפיין באופן טבעי ברמת חוסן גבוהה במיוחד.

  * אנטי סטטי – כשניילון הבועות אמור לארוז מוצרים שאסור להם לבוא במגע עם חשמל סטטי, יש להקפיד להשתמש בניילון אנטי סטטי.

  * גודל הבועות – הנפח של כל הבועות בניילון משפיע על רמת ההגנה שמספקת האריזה ולכן זהו פרמטר חשוב.

  * צבע – במרבית המקרים ניילון הבועות שקוף, אבל ניתן גם לצבוע אותו בכל גוון רצוי.

  פצפצים לאריזה

  ניילון הבועות – אותו מוצר שכולנו מכירים גם בשם ‘פצפצים’ – הומצא בטעות. שני מהנדסים, מארק צ’בנס ואלפרד פילידינג, ניסו לפתח טפט תלת ממדי, והתוצאה הייתה יריעת ניילון עם כריות אוויר שמייצרות ריפוד מוצלח לחפצים רגישים (וגם סוג של מדיטציה בזכות הרעש הממכר של פצפוץ הבועות). למעשה ניילון בועות לאריזה הוא שם כולל לסדרת מוצרים שמספקים את אותה הגנה חיונית לתכולת האריזות. בפרט ניתן לבחור בין שקית בועות (שמשמשת למשל לאריזת סמארטפונים), ניילון אנטי סטטי לאריזת רכיבי אלקטרוניקה שעלולים להינזק עקב חשיפה לחשמל סטטי, גלילי בועות, דפי בועות וניילונים נצמדים. המכנה המשותף לכולם הוא כמובן הצורך בייצור מוקפד כך שהאריזה תמלא את ייעודה. ג.כ. שיווק כלפון מייצרת את הסוגים השונים של ניילון הבועות כבר 30 שנים ועושה זאת בהתאמה מלאה לצרכים הספציפיים של כל אחד מלקוחותיה.

  ניילון פצפצים

  ג.כ. שיווק כלפון החלה לפעול בשנת 1992, ומאז סיפקה אינספור מוצרי אריזה לשורה ארוכה מאוד של לקוחות בשלל תחומים: מזון, בנייה, קוסמטיקה, תרופות, אלקטרוניקה ועוד. בהתאם יש לחברה ידע מקצועי רחב היקף במיוחד, שבא לידי ביטוי גם בייצור ניילון בועות לאריזה, ועוד קודם לכן בייעוץ מקצועי ובמציאת המענה המדויק ביותר לכל צורך. את השירות המוקפד משלימים משלוחים מהירים על בסיס מערך לוגיסטי יעיל. בנוסף, מקפידה ג.כ. שיווק כלפון לכלול בכל החלטה גם את השיקול האקולוגי, וזאת במטרה למנוע פגיעה לא הכרחית בסביבה.

  המוצרים השונים שמבוססים על ניילון בועות

  * דף בועות – דף ניילון עם בועות שהשימוש שלו הוא הפרדה בין מוצרים.

  * שקית בועות – לעיטוף פריטים רגישים כמו למשל סמארטפון. שקית הבועות יכולה להיות רגילה, או לכלול גם קלאפה (עם או בלי פס דבק).

  * גלילי בועות – ניילונים במידות גדולות, כשגם הבועות גדולות ולכן ההגנה אפקטיבית מאוד.

  * ניילון נצמד פום – לעיטוף מהיר ויעיל של פריטים גדולים במסגרת הובלת תכולה.

  * ניילון אנטי סטטי – ניילון שלא “רק” כולל בועות להגנה על המוצר אלא בנוסף מתאפיין באנטי סטטיות, כך שרכיבים אלקטרוניים רגישים יהיו מוגנים בזכותו מפני חשמל סטטי שעלול להיות הרסני עבורם.

  גליל ניילון לאריזה

  ג.כ. שיווק כלפון מייצרת ניילון בועות מכל הסוגים הנ”ל מזה שנים רבות. הניסיון שהצטבר בחברה, שהחלה לפעול ב-1992, מתורגם לאיכות גבוהה במיוחד של כל המוצרים ובפרט ניילון הבועות, ולא פחות חשוב, למענה מלא לצרכים הספציפיים של כל אחד ואחד מהלקוחות. החברה משווקת מוצרי אריזה שמתאימים לענף התרופות, ענף האלקטרוניקה, ענף המזון, המתכת ועוד, ומפעילה מערך לוגיסטי יעיל שמבטיח זמני הגעה מהירים לכל המוצרים. את ניילון הבועות תוכלו לקבל בשלל מידות, כולל בהתאמה אישית כך שתוכלו להשתמש בו לכל מטרה ולדעת שהפריטים שנעטפו בעזרתו מוגנים באמת.

  ניילון פצפצים לאריזה

  כולנו מכירים את ניילון הבועות – פריט שמוכר גם בכינוי המקובל ‘פצפצים’. ילדים וגם מבוגרים אוהבים להעסיק את עצמם בפצפוץ הבועות, פעולה שמייצרת רעש ממכר למדי, ולכן במקרים רבים כשמגיעה אריזה שכוללת ניילון כזה, הוא הופך לאטרקציה של ממש (לפעמים יותר מהמוצר שאותו עטף…). אבל ניילון בועות הוא כמובן לא משחק, אלא אמצעי אריזה אפקטיבי מאוד – האוויר שאצור בתוך כל הבועות שמרכיבות את הניילון מספק הגנה מוצלחת לפריטים שנעטפו עם המוצרים השונים שמבוססים על ניילון הבועות, וכך ניתן לשנע אותם ממקום למקום בראש שקט. ג.כ. שיוון כלפון מייצרת שלל מוצרי ניילון עם בועות, בהתאמה מדויקת לצרכי הלקוח ובתמחור אטרקטיבי, וזאת על סמך ניסיון של 30 שנים בתחום.

  חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
  שיווק כלפון

  ליצירת קשר השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support