ניילון בועות

דף בועות

פירוט על המוצר >

שקיות בועות

פירוט על המוצר >

גלילי בועות גדולות big-bubble

פירוט על המוצר >

גלילי ניילון בועות

פירוט על המוצר >

גלילי בועות מוצמד פום

פירוט על המוצר >

גלילי ניילון בועות אנטי סטטי

פירוט על המוצר >

ניילון בועות אשר אנו משווקים מגיע בכל מיני גדלים, חוזקים וצורות ונותן מענה למגוון שימושים כגון – לאריזות רכיבים אלקטרוניים, אריזת מוצרים שבירים, אריזת מוצרים למעבר דירה ועוד. ניילון בועות נותן הגנה מיטבית ועוזר להבטיח שהמוצר יגיע ליעדו בצורה שלמה וללא פגיעות.

בחברתנו תוכלו למצוא ניילון בועות אנטי סטטי אשר משרת את ענף ייצור הרכיבים האלקטרוניים.

נשמח לתת מפרט רב יותר של מוצרים ואפשרויות בשיחה אלינו או בהשארת מייל.

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מידע נוסף בנושא

  ניילון אנטי סטטי – מדוע הוא כה חשוב בתעשייה?

  אז מדוע ניילון אנטי סטטי הוא כה חשוב? אם כן רכיבים אלקטרוניים לא יכולים להיות בקרבה של חשמל סטטי מכיוון שהדבר פוגע בהם ומפריע לפעילות שלהם. לכן הניילון האנטי סטטי נועד בראש ובראשונה לעטוף רכיבים אלקטרוניים וככזה יש לו חשיבות גדולה. יש מקומות נוספים בהם משתמשים בניילון זה ומה שחשוב לזכור זה את התפקיד החשוב שיש לניילון בהגנה נגד חשמל סטטי למוצרים שונים ומגוונים. כיום חשמל סטטי הוא דבר מזיק ביותר ולכן לניילון האנטי סטטי יש תפקיד סופר חשוב שאסור לזלזל בו בהגנה מפני החשמל הסטטי ובהגנה על מוצרים רבים.

  ניילון בועות – מדוע הוא חשוב למעבר דירה?

  אז מדוע ניילון בועות הוא כה חשוב? מדוע אנו לא יכולים להתפשר עליו ועל האיכויות שלו? אם כן השימוש השכיח ביותר לניילון בועות הוא עטיפה של מוצרים אחרים. למשל כאשר אנו עוברים דירה ואנו רוצים לשמור על הכלים שלנו או על הטלוויזיה או על המחשב אנו חייבים לעטוף את כל הדברים הללו בניילון בועות. הניילון שומר על החפצים שלנו ומבטיח כי הם לא יישברו במעבר. הסיכוי של חפץ להישבר ללא ניילון הוא הרבה יותר גבוה מאשר הסיכוי שלו להישבר עם ניילון. כך אפשר לראות כי כיום אין מעבר דירה ללא ניילון נצמד וגם מפעלים רבים שולחים את החפצים שהם מייצרים עם הניילון וזה דבר חשוב ביותר.

  ניילון אנטי סטטי

  לא רבים מכירים את המוצר ניילון אנטי סטטי וזה חבל מכיוון שמדובר על מוצר חשוב ביותר. ניילון זה למעשה מונע מחשמל סטטי להיווצר וכזה יש לו חשיבות רבה. כמובן שאם אתם קונים ניילון כזה אתם חייבים להבטיח כי הוא ייוצר ברמה הגבוהה ביותר שיש וזאת בכדי להבטיח כי הניילון אכן הינו אנטי סטטיות. אם הניילון לא יהיה אנטי סטטי אתם תהיו בבעיה והדבר יכול לגרום לנזק למוצר שעליו הניילון אמור להגן. זכרו כי יש הבדל גדול בין אנטי סטטי ובין ניילון רגיל ואסור לבלבל בין השניים. ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, מספק מוצרים מסוג זה.

  רוצים להבטיח ניילון ברמה הגבוהה ביותר שיש? פנו אל ג.כ. שיווק כלפון בע”מ

  כפי שאמרנו אסור להתפשר על איכות הניילון ולכן הדבר החכם ביותר שאתם יכולים לעשות זה לקנות מ- ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, את הניילון האנטי סטטי שלכם. ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, מייצרת את הניילון המתקדם ביותר שיש בשוק ועושה זאת באמצעות מכונות הייצור המתקדמות ביותר שיש. אצל ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, אין דבר כזה חצי עבודה וכל הניילונים שלה בין האנטי סטטי ובין הרגילים הם ברמת הגימור הגבוהה ביותר שיש.

  ניילון בועות לאריזה

  אנו נוטים שלא לחשוב על תהליכי ייצור של מוצרים, לדוגמא מתי בפעם האחרונה חשבתם כיצד נוצר ניילון בועות? אם כן עליכם לחשוב על הנושא הזה בכדי להבין עד כמה זה מסובך ליצור ניילון בועות. בשביל לייצור ניילון כזה אתם צריכים ציוד מתקדם ביותר שאין במפעלים רבים וידע מעמיק כיצד ליצור את הניילון הזה. עליכם להבין כי ככל שהייצור יהיה ברמה יותר גבוהה כך הניילון ישרת אותנו בצורה יותר טובה ואיכותית ולכן יש לשים דגש על ייצור הניילון וזה משהו שאסור לנו להתפשר עליו. ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, מספק מוצרים מסוג זה.

  אל תתפשרו על גליל ניילון בועות פחות מהטוב ביותר ופנו אל ג.כ. שיווק כלפון בע”מ

  אם אתם רוצים ניילון אשר נצמד ברמה הגבוהה ביותר שיש פנו אל ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, ולא תצטערו. לאורך השנים ייצרה החברה טונות של ניילון ועשתה זאת ברמת הגימור הגבוהה ביותר שיש. למעשה ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, יש את המוניטין הטוב ביותר בארץ בתחום של ייצור ניילון וקרטונים והדבר יישמר גם בשנים הבאות.

  פצפצים לאריזה

  ניילון הבועות – אותו מוצר שכולנו מכירים גם בשם ‘פצפצים’ – הומצא בטעות. שני מהנדסים, מארק צ’בנס ואלפרד פילידינג, ניסו לפתח טפט תלת ממדי, והתוצאה הייתה יריעת ניילון עם כריות אוויר שמייצרות ריפוד מוצלח לחפצים רגישים (וגם סוג של מדיטציה בזכות הרעש הממכר של פצפוץ הבועות).

  למעשה ניילון בועות לאריזה הוא שם כולל לסדרת מוצרים שמספקים את אותה הגנה חיונית לתכולת האריזות. בפרט ניתן לבחור בין שקית בועות (שמשמשת למשל לאריזת סמארטפונים), ניילון אנטי סטטי לאריזת רכיבי אלקטרוניקה שעלולים להינזק עקב חשיפה לחשמל סטטי, גלילי בועות, דפי בועות וניילונים נצמדים. המכנה המשותף לכולם הוא כמובן הצורך בייצור מוקפד כך שהאריזה תמלא את ייעודה ג.כ.שיווק כלפון מייצרת את הסוגים השונים של ניילון הבועות כבר 30 שנים ועושה זאת בהתאמה מלאה לצרכים הספציפיים של כל אחד מלקוחותיה.

  על מה חשוב להקפיד כשבוחרים ניילון בועות לאריזה?

  • סוג הניילון – ובפרט ישנה בחירה בין ניילון דו שכבתי לבין ניילון תלת שכבתי שמתאפיין באופן טבעי ברמת חוסן גבוהה במיוחד.
  • אנטי סטטי – כשניילון הבועות אמור לארוז מוצרים שאסור להם לבוא במגע עם חשמל סטטי, יש להקפיד להשתמש בניילון אנטי סטטי.
  • גודל הבועות – הנפח של כל הבועות בניילון משפיע על רמת ההגנה שמספקת האריזה ולכן זהו פרמטר חשוב.
  • צבע – במרבית המקרים ניילון הבועות שקוף, אבל ניתן גם לצבוע אותו בכל גוון רצוי.

  ניילון פצפצים

  ג.כ. שיווק כלפון החלה לפעול בשנת 1992, ומאז סיפקה אינספור מוצרי אריזה לשורה ארוכה מאוד של לקוחות בשלל תחומים: מזון, בנייה, קוסמטיקה, תרופות, אלקטרוניקה ועוד. בהתאם יש לחברה ידע מקצועי רחב היקף במיוחד, שבא לידי ביטוי גם בייצור ניילון בועות לאריזה, ועוד קודם לכן בייעוץ מקצועי ובמציאת המענה המדויק ביותר לכל צורך. את השירות המוקפד משלימים משלוחים מהירים על בסיס מערך לוגיסטי יעיל. בנוסף, מקפידה ג.כ. שיווק כלפון לכלול בכל החלטה גם את השיקול האקולוגי, וזאת במטרה למנוע פגיעה לא הכרחית בסביבה.

  ניילון פצפצים לאריזה

  כולנו מכירים את ניילון הבועות – פריט שמוכר גם בכינוי המקובל ‘פצפצים’. ילדים וגם מבוגרים אוהבים להעסיק את עצמם בפצפוץ הבועות, פעולה שמייצרת רעש ממכר למדי, ולכן במקרים רבים כשמגיעה אריזה שכוללת ניילון כזה, הוא הופך לאטרקציה של ממש (לפעמים יותר מהמוצר שאותו עטף…). אבל ניילון בועות הוא כמובן לא משחק, אלא אמצעי אריזה אפקטיבי מאוד – האוויר שאצור בתוך כל הבועות שמרכיבות את הניילון מספק הגנה מוצלחת לפריטים שנעטפו עם המוצרים השונים שמבוססים על ניילון הבועות, וכך ניתן לשנע אותם ממקום למקום בראש שקט. ג.כ. שיוון כלפון מייצרת שלל מוצרי ניילון עם בועות, בהתאמה מדויקת לצרכי הלקוח ובתמחור אטרקטיבי, וזאת על סמך ניסיון של 30 שנים בתחום.

  המוצרים השונים שמבוססים על ניילון בועות

  • דף בועות – דף ניילון עם בועות שהשימוש שלו הוא הפרדה בין מוצרים.
  • שקית בועות – לעיטוף פריטים רגישים כמו למשל סמארטפון. שקית הבועות יכולה להיות רגילה, או לכלול גם קלאפה (עם או בלי פס דבק).
  • גלילי בועות – ניילונים במידות גדולות, כשגם הבועות גדולות ולכן ההגנה אפקטיבית מאוד.
  • ניילון נצמד פום – לעיטוף מהיר ויעיל של פריטים גדולים במסגרת הובלת תכולה.
  • ניילון אנטי סטטי – ניילון שלא “רק” כולל בועות להגנה על המוצר אלא בנוסף מתאפיין באנטי סטטיות, כך שרכיבים אלקטרוניים רגישים יהיו מוגנים בזכותו מפני חשמל סטטי שעלול להיות הרסני עבורם.

  גליל ניילון לאריזה

  ג.כ. שיווק כלפון מייצרת ניילון בועות מכל הסוגים הנ”ל מזה שנים רבות. הניסיון שהצטבר בחברה, שהחלה לפעול ב-1992, מתורגם לאיכות גבוהה במיוחד של כל המוצרים ובפרט ניילון הבועות, ולא פחות חשוב, למענה מלא לצרכים הספציפיים של כל אחד ואחד מהלקוחות. החברה משווקת מוצרי אריזה שמתאימים לענף התרופות, ענף האלקטרוניקה, ענף המזון, המתכת ועוד, ומפעילה מערך לוגיסטי יעיל שמבטיח זמני הגעה מהירים לכל המוצרים. את ניילון הבועות תוכלו לקבל בשלל מידות, כולל בהתאמה אישית כך שתוכלו להשתמש בו לכל מטרה ולדעת שהפריטים שנעטפו בעזרתו מוגנים באמת.

  ניילון פצפץ

  אבטחת המוצרים הייתה תמיד הדאגה העיקרית של כל בעלי עסקים, בין אם הם עוסקים במשלוח חבילות לחו”ל או מנהלים עסקים מקוונים. ההגעה הבטוחה של החבילות, והמוצרים בתוכן, היא מקור תמידי לחרדה. והאמת היא שהמוצרים בהחלט יכולים להגיע אלינו לא בשלמותם. חברות רבות עם שירותי משלוחים נוקטים במספר אמצעי זהירות כדי להבטיח את שלמות המוצרים בתוך החבילה. כשזה מגיע לאריזה, שימוש בניילון בועות הוא האפשרות הנוחה ביותר. חפצים שבירים, כגון כלי זכוכית, פריטי נוי וכו’, מוגנים בצורה הטובה ביותר על ידי עטיפה עם ניילון פצפץ במהלך המשלוח.

  היתרונות של ניילון בועות וכמה קל להשתמש בו בזמן האריזה

  היתרונות העיקריים של ניילון בועות לאריזה הם:

  1. בידוד נהדר מפני פגיעות- כולנו מודעים לכך שבמהלך המשלוח הפריטים יכולים לספוג מהמורות, בזמן נסיעה ברכב, טיסה או הפלגה. ניילון פצפץ סופג זעזועים ומאפשר לפריט שלננו להגיע בשלמותו ליעד.
  2. משקל קל- העובדה שניילון בועות לא יגדיל את משקל החבילה שלכם היא יתרון נוסף.
  3. ניילון פצפץ ניתן לשימוש חוזר- ניתן להסיר בזהירות ניילון הבועות מהמוצר שהגיע בחבילה ולהשתמש בו שנית. כל עוד אנו יודעים כיצד להשתמש בהן כראוי, ניתן למחזר אריזות ניילון בועות ולעשות בהן שימוש חוזר.
  4. שימוש בניילון בועות יכול לעזור לכם לחסוך כסף. בגלל המחיר הנמוך שלהן, אריזות ניילון בועות הן אפשרות מצוינת למשלוח מוצרים בקנה מידה קטן. כמו כן, ההגנה על המוצרים מבטיחה את הגעת המוצר בשלמותו ללקוח, מה שחוסך מבעלי העסקים לפצות את הלקוחות על משלוחים לא תקינים.

  ניילון בועות: איך להשתמש בו באריזה?

  האם אתם מכירים את השיטות הנכונות לשימוש בניילון בועות בזמן משלוח פריטים? עקבו אחר השלבים הבאים כדי לארוז את המשלוח שלכם באופן אופטימלי:

  השתמשו במשטח ישר ונקי כדי לעטוף את הפריטים שלכם. לפני שתתחילו לארוז, וודא שיש לכם מספיק מקום לכל החפצים שלכם ושיש מספיק ניילון בועות כדי לכסות אותם לחלוטין.

  הפוך את צד הבועות כלפי חוץ תוך כדי פריסת נייר הבועות. על ידי כך, אתם מבטיחים שכיסי האוויר יגנו ביעילות על המשלוח העדין שלכם מפני נזק. ממומלץ לעטוף את החבילה בשתי שכבות ניילון בועות להגנה מירבית.

  כתוצאה מיתרונותיה הרבים, אריזת ניילון בועות היא עדיין החומר המועדף למשלוח חבילות לכל רחבי העולם. בין אם אתה בעל חברה שמרבה לשלוח מוצרים או שאתה פשוט רוצה להעביר כמה חבילות למיקום חדש, אריזת ניילון בועות היא בחירה מצוינת אם אתם מחפשים פתרון אריזה חסכוני ויעיל.

  שקיות פצפץ

  אם אתם שולחים במשלוח או מאחסנים חפצים קטנים ושבירים הרגישים לגורמים סביבתיים כמו לחות, אבק, לכלוך ואפילו קורוזיה, אז כדאי להשתמש עם שקיות פצפץ להגנה מירבית על המוצר. מאמר זה יבחן את השימושים הרבים בשקיות מגן שעשויות מניילון בועות, ואת המדע מאחורי הטכנולוגיה האנטי-סטטית ומעכבת קורוזיה המשמשת לייצור שקיות אלו.

  מתי נראה שקיות ניילון בועות בשימוש?

  עם הזינוק בקניות מקוונות, הצורך באריזות מגן כמו שקיות ניילון בועות ברור למדיי. למשלוח באמצעות שקיות ניילון בועות יש שני יתרונות: הן קלות לשימוש והדברים שלכם יהיו מוגנים היטב.

  החומר לייצור שקיות ניילון בועות הוא פוליאתילן עם בועות אוויר המבודדות תכולה מתנודות טמפרטורה ומשמשות כבולם זעזועים במקרה של תאונה. בנוסף, הפוליאתילן מונע מעבר של לחות, לכלוך ואבק. כשלוקחים אותם כמכלול, תכונות אלה הופכות את אריזת הבועות לחומר אריזה מצוין. אבל, כאשר מייצרים מהחומר שקיות, זה הופך לפתרון אריזה מועיל עוד יותר.

  ניתן לאטום שקיות פצפץ כדי לספק אריזת הובלה בטוחה, מאובטחת וכמעט לחלוטין אטומה למים עבור דברים שבירים או רגישים שיש לאחסן או להעביר. שקיות אלו מושלמות להגנה על מוצרי אלקטרוניקה ומתכת מפני חשמל סטטי, וזה יתרון נוסף בשימוש בהן.

  שקיות הגנה ניילון בועות מגיעות במגוון גדלים ומגיעות עם מספר דרכים שונות לאטום אותן, כך שהשאלה האמיתית היא לא למה עד עכשיו לא השתמשתם במוצר המדהים הזה?

  מה ניתן לאחסן בשקיות ניילון בועות?

  המגבלות האמיתיות היחידות על השימוש בשקיות ניילון בועות הן הגודל והצורה שלהן. בעוד שיש מגוון עצום של גדלים וצורות זמינים, עדיין הן מתאימות ביותר עבור דברים קטנים יותר. בדרך כלל, הממדים הפנימיים של שקיות אריזות ניילון הבועות מצטמצמות משמעותית מהידות החיצוניות של השקית. שקיות פצפץ מושלמות עבור דברים שבירים כמו אלקטרוניקה, תכשיטים, יצירות אומנות. בכל מקרה שקית עטיפת מניילון  בועות היא כנראה פתרון אריזה מושלם כמעט לכל דבר. שקיות ניילון בועות משפרות את האריזה של חלק מהדברים הבאים:

  • סמארטפונים עדיף לאחסן בשקיות ניילון בועות אנטיסטטיות. מכיוון שהם זקוקים להגנה, עמידות בפני לחות ובידוד מפני שינויים סטטיים וטמפרטורה, רכיבים אלקטרוניים וחשמליים הם מועמדים אידיאליים עבור שקיות ניילון בועות כאפשרות אריזה.
  • בנוסף שקיות אלו מושלמות לאחסון תכשיטים. הן לא רק מספקות לתכשיטים את כל ההגנה הדרושה להם, אלא הם גם מסייעים לשמור על חפצים קטנים כמו טבעות, עגילים, תליונים ושרשראות שלא יאבדו.
  • ניתן להגן על פריטים הנוטים לחמצון, חלודה או קורוזיה כאשר הם מבודדים באמצעות שקיות אטומות מעכבות קורוזיה.
  חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
  שיווק כלפון

  ליצירת קשר השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support