ניילון סטרץ

גלילוני סטרץ

פירוט על המוצר >

סטרץ רשת

פירוט על המוצר >

ניילון סטרץ ידני

פירוט על המוצר >

ניילון סטרץ מכונה

פירוט על המוצר >

אריזה לסטרץ

פירוט על המוצר >

מכונת אריזה

פירוט על המוצר >

ניילון סטרץ מגיע במגוון גדלים ומשקלים ונותן מענה לאריזה מיטבית של מוצרים יחדיו. בחברתנו קיים גם ניילון סטרץ ידני ובנוסף ניילון סטרץ מכונה.

ניתן למצוא בנוסף לניילון הסטרץ גם את המוצרים הנלווים אליו שהם- ידית סטרץ, מכונות אריזה אשר מתבססות על ניילון סטרץ ועוד.

בנוסף לכך, ניילון סטרץ מגיע בשני צבעים שונים שהם כחול ושקוף.

ניילון סטרץ הינו מוצר אשר משתמשים בו בכל ענפי התעשייה הישראלית, ובפרט כאשר אנו אורזים מוצרים או משטחים.

נשמח לתת מפרט רב יותר של מוצרים ואפשרויות בשיחה אלינו או בהשארת מייל.

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מידע נוסף בנושא

  ניילון נצמד

  אין ספק כי אריזה של מוצר זה דבר חשוב ביותר ולכן יש חשיבות אדירה לנושא של ניילון נצמד. עליכם להבין כי ללא ניילון אי אפשר לעטוף מוצרים וזה דבר אקוטי אצל מפעלים רבים. למעשה ניתן לקבוע בצורה נחרצת כי כל מפעל המייצר משהו צריך ניילון בכדי לעטוף את המוצר שלו ולכן זהו מוצר הכרחי. ללא ניילון אי אפשר לייצר מוצרים רבים ולשמור עליהם ולכן מדובר על מוצר קריטי למפעלים רבים. ניילון הוא חשוב ביותר ואת זאת עלינו לזכור ולא לזלזל בנושא זה. ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, מספק מוצרים מסוג זה.

  סטרץ למשטחים

  כאשר אנו מייצרים משהו אנו חייבים הרבה מאוד דברים, אך אחד הדברים החשובים ביותר שאנו צריכים זה סטרץ למשטחים. סטרץ נועד לעטוף את המוצר שאנו שמים על המשטח וכך להגן עליו מפני מכות ופגיעות מהסביבה. כך אתם יכולים להבין כי לסטרץ יש תפקיד חשוב ביותר ויש לו השפעה עצומה על המוצר שאנו מייצרים. כיום קשה לדמיין את עולם התעשייה ללא סטרץ ורבים עושים בו שימוש באופן יומיומי. כך אפשר לראות כי הביקוש לסטרץ מרקיע לשחקים ונראה כי המגמה הזאת תימשך גם בעשור השני של שנות האלפיים. ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, מספק מוצרים מסוג זה.

  ניילון סטרץ למשטחים

  אין ספק כי לסטרץ למשטחים יש תפקיד חשוב ביותר בכל תהליך הייצור. ללא סטרץ למשטחים לא ניתן יהיה להגן על המוצר ולעטוף אותו כיחידה אחת וזה יפגע מאוד במוצרים שלנו. על רקע זה חובה לציין כי לא לקנות סטרץ אלא אנו צריכים גם להבטיח כי הסטרץ יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש. עליכם להבין כי ככל שהסטרץ יהיה יותר איכותי כך הוא ישרת אותנו בצורה יותר טובה וזה משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת. לכן שימו לב איזה מוצר אתם קונים ואל תתפשרו על נושא זה אם אתם רוצים לקנות את הסטרץ הטוב ביותר בשוק.

  ניילון שרינק לאריזה

  אין כיום מחלוקת בין מביני העניין כי ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, מייצרים את סטרץ המשטחים הטוב בשוק. אם אתם רוצים מוצר איכותי, מקצועי וברמה הגבוהה ביותר שיש פנו אל ג.כ. שיווק כלפון בע”מ. אנו נייצר לכם את הסטרץ הטוב בשוק וזאת הבטחה. עליכם להבין כי חברתנו  משקיעה מאמצים אדירים בכל מוצר שהיא מייצרת וזאת בכדי לשמור על הסטנדרט הטוב בשוק. המקצועיות של החברה ידועה בשוק כמו גם העובדה שהיא מעסיקה את העובדים הטובים ביותר בשוק.

  ניילון סטרץ למשטחים

  למרות שאנו לא חושבים על כך אריזה היא אחד הדברים החשובים ביותר בעולם העסקים ולכן ניילון למשטחים הוא קריטי לחיינו העסקיים. בגלל עובדות אלו כל מפעל צריך להחזיק ניילון איכותי במיוחד למשטחים שלו וזאת בכדי להגן על תכולת המשטחים. ככל שהניילון יהיה יותר טוב כך ההשפעה שלו על תהליך האריזה תהיה יותר גדולה וכך האריזה של המוצרים שלנו תהיה יותר טובה וזה נתון חשוב ביותר. לכן חובה לשים לב מהיכן אנו קונים את הניילון ולא להתפשר על נקודה זו בכדי להבטיח הגנה מרבית על המוצרים שלנו אשר נמצאים על המשטח. ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, מספק מוצרים מסוג זה.

  מי צריך ניילון למשטחים?

  אולי אינכם מודעים לכך אך מפעלים רבים וטובים צריכים משטחים וכל משטח כזה צריך ניילון. כאשר אנו מדברים על המפעלים אנו צריכים להזכיר את מפעלי המזון, מפעלי האלקטרוניקה, מפעלי הרהיטים ועוד. אם למפעל יש משטח הוא חייב ניילון נצמד בכדי להגן על הרכוש שיש על המשטח. אם לא יהיה ניילון ברמה גבוהה המפעל יהיה בבעיה חמורה. עליכם להבין כי בניילון אין משחקים ולו בגלל העובדה שבגלל ניילון לקוי כל המשטח יכול ללכת לעזאזל וזה חמור ביותר. לכן שימו לב לניילון הנצמד למשטחים שלכם ואל תזלזלו בנושא זה שהינו קריטי לעולם התעשייה למרות לא זוכה ליחסי ציבור כה גדולים כפי שהיה ראוי שיזכה.

  מחפשים ניילון סטרץ למשטחים ורוצים להבטיח מוצר איכותי? פנו אל ג.כ. שיווק כלפון בע”מ

  אם אתם רוצים לקבל את המוצר הטוב בשוק וליהנות מניילון למשטחים ברמה הגבוהה ביותר שיש פנו אל ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, ולא תצטערו. ב- ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, פיתחו שיטות מיוחדות לייצור ניילון נצמד ולייצור של ניילון שנדבק למשטחים וכך הם מספקים את הסחורה לא הטובה ביותר בישראל אלא הטובה ביותר בעולם וזאת הבטחה.

   ניילון נצמד לאריזות

  כבר הבנו את החשיבות של ניילון נצמד ועל כך שהוא קריטי לפעילות של מפעלים רבים וכעת אנו רוצים להוסיף עוד נתון למשוואה. אנו חייבים לציין כי אם אתם קונים ניילון הוא חייב להיות ברמה האיכותית ביותר שיש. עליכם להבין שככל שהניילון יהיה יותר איכותי כך הוא ישרת אתכם בצורה יותר טובה. לכן עולה השאלה איך נקנה את הניילון הטוב ביותר ומה אנו צריכים לעשות בכדי להבטיח ניילון ברמה גבוהה? אם כן אתם צריכים להבין שיש משמעות לשאלה איפה אתם קונים את הניילון. ככל שתמצאו מפעל יותר איכותי כך הניילון יהיה ברמה יותר גבוהה וישרת אתכם לאורך זמן רב יותר וזה דבר משמעותי ביותר שאי אפשר להתעלם ממנו.

   ניילון סטרץ נצמד אריזה

  יש מספר יצרני ניילונים נצמדים בארץ אך אין מחלוקת על כך כי היצרן הטוב ביותר בארץ זה שיווק כלפון. לדעת רבים שיווק כלפון הביאה את עולם המדע לייצור הניילונים וכך היא מייצרת את המוצרים הטובים ביותר בשוק בפער ניכר מהמתחרים שלה. ב-ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, אתם תמצאו מחירים הוגנים לצד ייצור איכותי במיוחד וזו נוסחה מיוחדת ההופכת את ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, לחברה הטובה בשוק בפער ניכר.

  ניילון נצמד תעשייתי

  אריזה והגנה של מוצר זה דבר חשוב ביותר ולכן יש חשיבות אדירה לנושא של ניילון נצמד. עליכם להבין כי ללא ניילון אי אפשר לעטוף מוצרים וזה דבר אקוטי אצל מפעלים רבים. למעשה ניתן לקבוע בצורה נחרצת כי כל מפעל יצרני צריך ניילון בכדי לעטוף את המוצרים שלו ולכן זהו מוצר הכרחי. ללא ניילון אי אפשר לשמור ולהגן על המוצרים מפני פגיעות, רטיבות, התפרקות וכו’… ולכן מדובר על מוצר קריטי למפעלים רבים. ניילון הוא חשוב ביותר ואת זאת עלינו לזכור ולא להתפשר בנושא זה. שיווק כלפון מייצר ומספק מוצרי ניילון מסוג זה.

  ניילון נצמד – כיצד עליו להיות?

  אפשר להבין את החשיבות של ניילון נצמד ועל כך שהוא קריטי לפעילות של מפעלים רבים וכעת אנו רוצים להוסיף עוד נתון למשוואה. אנו חייבים לציין כי אם אתם קונים ניילון הוא חייב להיות ברמה האיכותית ביותר שיש בתחום. עליכם להבין שככל שהניילון יהיה יותר איכותי ויותר חזק כך הוא ישרת אתכם בצורה יותר טובה. ניילון נצמד איכותי וחזק יספק לכם הגנה מקסימלית על המוצר מפני פגיעות, גשם ועוד. כעת עולה השאלה איך ומאיפה נקנה את הניילון הטוב ביותר ומה אנו צריכים לעשות בכדי להבטיח ניילון ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר? אם כך קרה צריך נבין שיש משמעות לשאלה איפה קונים את הניילון. ברגע שתמצאו מפעל איכותי שמתעסק בתחום זה כבר עשרות שנים תוכלו להבין שהניילון שיסופק לכם הינו ברמה הגבוהה ביותר והחזק ביותר ובנוסף עם המחיר הטוב ביותר.

   ניילון סטרץ נצמד אריזה

  יש מספר רב של יצרנים וספקים של ניילון נצמד בארץ אך אין מחלוקת על כך כי היצרן והספק הטוב ביותר בארץ זה ג.כ שיווק כלפון. לדעת רבים שיווק כלפון היא הספקית אשר התמידה ודגלה באיכות הגבוהה ביותר של ניילון נצמד לכל אורך שנותיה ולא התפשרה על איכות לעולם בניגוד למתחריה ולכן היא מוגדרת כיום בשוק כספקית מספר אחד בתחום הניילון הנצמד. בנוסף  בשיווק כלפון תוכלו למצוא את המחירים ההוגנים ביותר לצד ייצור איכות שלא מתפשרת עבור לקוחותיה וזו הנוסחה המיוחדת אשר הפכה את שיווק כלפון לחברה הטובה בשוק בפער ניכר ממתחריה. העובדה כי בשיווק כלפון עובדים האנשים הטובים והמבינים ביותר בתחום היא בונוס נוסף המוביל לכך כי הדבר החכם והנכון ביותר שאפשר לעשות עבור מי שרוצה לרכוש ניילון איכותי וחזק זה לפנות אל שיווק כלפון ולא אל אף חברה אחרת.

  גליל ניילון נצמד לאריזה

  אחד המאפיינים הבולטים של החיים במאה ה-21 הוא הכמות האינסופית של הסחורות שעוברות בכל נקודת זמן מנקודה לנקודה, בכל רחבי העולם. למעשה היכולת לשנע פריטים מכל הסוגים לכל מקום שנרצה היא מרכיב קריטי באיכות החיים שלנו, שכן בזכותה אנחנו יכולים ליהנות מהמוצר הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר גם אם הוא יוצר במרחק גדול מאיתנו, כולל מעבר לים. במציאות כזו, נדרשת כמובן תשומת לב רבה לנושא האריזות, ואכן גם בתחום זה ניתן להבחין בהתקדמות מרשימה, עם עוד ועוד אופציות איכותיות בעלויות שהופכות גם הן לאטרקטיביות יותר עם השנים. ניילון נצמד לאריזות הוא דוגמה מצוינת למגמה זו – אמנם ניילון הוא מוצר ותיק, פטנט עליו נרשם לפני כמעט 100 שנה, אבל השתכללות תהליכי הייצור מבטיחה שימוש יעיל במיוחד. ג.כ. שיווק כלפון מייצרת ניילון נצמד לאריזה במידות שונות ובאיכות גבוהה, על בסיס בקיאות מקצועית ומקסימום מחויבות לכל לקוח.

  איך לבחור ניילון נצמד לאריזות?

  * מידות – מוצרי האריזה השונים ובהם הניילון הנצמד מגיעים במידות שונות, כך שניתן להבטיח מענה מדויק לכל צורך.

  * צבע – האופציות הקלאסיות הן ניילון נצמד בגוון כחול וכמובן ניילון נצמד שקוף, אבל במידת הצורך ניתן להקנות למוצר זה גם צבעים אחרים.

  * בועות – עוד אופציה שעשויה להיות זו המתאימה ביותר היא ניילון בועות (‘פצפצים’), כשבמקרה זה הבועות והאוויר שבתוכן מספקים עוד שכבת הגנה למוצרים שנארזים באמצעות הניילון.

  ניילון נצמד למשטחים

  ג.כ. שיווק כלפון נוסדה בשנת 1992. משנה לשנה הלכה החברה והתפתחה, וצברה עוד ועוד לקוחות בענפים שונים: קוסמטיקה, אלקטרוניקה, בנייה, רפואה, טקסטיל, מזון ועוד. במשך שלושת העשורים של הפעילות הענפה, צברה החברה גם ניסיון מגוון ורחב היקף, שבא לידי ביטוי בשירות שניתן לכל לקוח – הן בייעוץ המקצועי, הן ביכולת למצוא את המענה הנכון ביותר לכל צורך, הן בייצור המוקפד והן באספקה המהירה של כלל המוצרים לרבות ניילון נצמד לאריזות. ג.כ. שיווק כלפון מקפידה גם על אחריות סביבתית, ממחזרת את השאריות הנותרות אחרי הייצור ומשתמשת במידת האפשר בחומרי גלם שהם עצמם תוצר של מחזור.

  ניילון לכיסוי משטחים

  ניילון הוא חומר מהונדס, חזק במיוחד ועמיד. והוא אחד מסוגי הפלסטיק הנפוצים ביותר כיום, בגלל התכונות והיישומים המועילים הרבים שלו. חשוב להסתכל לעומק על הניילון כדי להבין את תכונותיו לפני שנוכל לדבר על השימושים והיתרונות שלו כחיפוי למשטחים. בין פולימרים מהונדסים, ניילון לכיסוי משטחים מדורג גבוה בפופולריות ובשימוש. ניילון הוא חומר זול לייצור עם עמידות וגמישות גבוהה, שהם שניים מהמאפיינים העיקריים שלו.

   

  היכן עסקים משתמשים בניילון?

  השימוש בניילון לכיסוי משטחים שונים הוא רק דוגמה אחת לשימושים הרבים שבהן החומר הרב-תכליתי הזה מוצא יישום נרחב בתחומים מגוונים כמו חקלאות, ספורט ועיבוד מזון. בין היישומים הנפוצים ביותר של ניילון הם:

  • חבלים, רשתות דיג, זיפי מברשת שיניים וכלי מיתר עשויים ניילון.
  • חומרי בניין שונים
  • ניילון לכיסוי משטחים
  • יריעות ניילון עמידות, אידיאליות לשימוש כציפוי מגן לרהיטים

  מה הם היתרונות העיקריים של ניילון בתעשייה?

  ניילון מציע מספר יתרונות ללא קשר לסוג השימוש בו:

  • ניילון מחזיק מעמד זמן רב, במיוחד ניילון לכיסוי משטחים. עמידות השחיקה הגדולה שלו והיציבות של החומר הופכים אותו לחומר כיסוי אידיאלי.
  • חומר קל משקל. יישומים הדורשים חוזק עם אילוצי משקל חמורים יכולים למצוא א הפתרון המושלם על ידי שימוש בניילון.
  • ניילון זול וזמין. עלות הייצור של ניילון זולה במיוחד מכיוון שהוא מעשה ידי אדם והזמינות שלו גבוהה.
  • בניגוד לרוב סוגי הכיסויים האחרים, ניילון למעשה עוזר למים להתאדות על ידי משיכתם אל פני השטח. תהיה פחות צמיחת עובש, מה שאומר פחות זמן וכסף שמבזבזים על ניקוי, מכיוון שהוא אינו סופג או מחזיק לחות. מסיבה זו, ניילון הוא חומר נפוץ לאיטום רכיבים.
  • אתם יכולים לשטוף ניילון במים. ניילון קל מאוד לניקוי מכיוון שהוא עמיד למים. יריעת הניילון יכולה לעמוד בפני שינויים סביבתיים, ובדרך כלל קל לנקות אותה על ידי ניגוב או שטיפה.
  • חומר מושלם להגנה על הציוד שלכם הן יריעות ניילון עבות בגודל המתאים לכם. אפשרות מצוינת אחת לשמירה על הרהיטים או הציוד שלכם היא יריעת ניילון לכיסוי משטחים, אשר חתוכה בהתאמה אישית.

  הגנו על משטחים, הפרידו בין פריטים שונים או השתמשו ביריעות ניילון עבות כחומר אריזה. עמידות מעולה בפני אבק, לכלוך ונזקי מזג אוויר מאפשרות לכם להיות בטוחים שהפריטים שלכם ישמרו על הצד הטוב ביותר. להזמנת יריעות ניילון עבות וחזקות בהתאמה אישית ניתן על ידי יצירת קשר עם חברת ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, המתמחים בציוד אריזה.

  שרינק לאריזה

  האם אתם יודעים מה זה ניילון שרינק לאריזה ואיך הוא הפך להיות כל כך נפוץ, גם בשימושים היום יומיים שלנו? לאריזה עמידה ויציבה, ניילון נמתח ונצמד הוא כעת החומר המומלץ בתעשייה.

  אחת התכונות הייחודיות של ניילון זה היא כאשר מסובבים אותו סביב מוצרים, בעת חשיפה לחום או מתיחה מכנית, שכבות החומר נצמדות זו לזו מבלי להיפרד באופן ספונטני, ושומרות על שלמות המוצרים. בהתבסס על סוג החומר ומידת האטימות של החומר שהמוצר עטוף בו, ניילון זה יכול להיצמד אליו גם כמעט בכל תנאי.

  מתי נשתמש בניילון נצמד?

  ישנם חלקים רבים בחיינו האישיים והמקצועיים שבהם ניילון שרינק לאריזה הוא הכרחי. למעשה, אנו סומכים עליו שישרת את המטרות שלנו. הוא שימושי למגוון רחב של מטרות, לרבות אך לא רק:

  • עטיפת מזון ומוצרים בבית ובתעשייה.
  • אריזה והגנה תעשייתית בעת משלוח וכדומה.
  • בעת הובלה של הפריטים שלנו למקום חדש.

  אתם יכולים לאטום ולחזק אריזות באמצעות ניילון שרינק לאריזה, כמו כן ניתן להשתמש בו כדי לארוז ולהגן על דברים.

  מאילו חומרים מורכב ניילון שרינק?

  בין מוצרי הניילון הרבים, ניילון שרינק לאריזה הוא כזה שנוצר בעקבות מאמצים של חוקרים שביקשו ליצור חומר סינטטי שיכול להחליף כותנה וסיבים טבעיים אחרים. בערך שש עשרה שנים לאחר תחילת תהליך הפיתוח בעשור השני של המאה העשרים, חבלי ניילון ויריעות המורכבות מסיבי ניילון שונים כבר היו בשימוש נרחב למגוון מטרות, הן בצבא והן בחיי היום יום. במקום לשמש לקשירה, כיסוי ואריזה בתחומי התעשייה בלבד, ניילון – וניילון שרינק במיוחד – עשה את דרכו לאט לכל היבט בחיי היומיום, בדומה לפריטי פלסטיק אחרים.

  עטיפת ניילון שרינק מורכבת מ-PVC. לאחר תקופה של שימוש נרחב בפלסטיק, התעוררו חששות לגבי הסיכונים הבריאותיים הפוטנציאליים של חשיפת מזון לפוליוויניל כלוריד (PVC), כפי שזה קורה במצבים רבים אחרים. זה הוביל את המדענים לעשות את המעבר הבטוח יותר לניילון שרינק עשוי מ-LDPE (פוליאתילן בצפיפות נמוכה), שהוא טוב במיוחד עבור מוצרי מזון.

  גם כאשר הוא נתון לטמפרטורות גבוהות למדי (עד 80 מעלות צלזיוס), פוליאתילן בצפיפות נמוכה נשאר בטוח יחסית ועמיד להפליא בפני שינויים מולקולריים.

  גם אם הרכיבים הכימיים של החומר עשויות להיות זהות, עובי הניילון ותכונות אחרות עשויות להשתנות מאוד. ניילון המופק מ-PVC מותאם ליישום הספציפי שלו על ידי הפחתת הצפיפות שלו להגברת הגמישות. למרות שניילון שרינק לאריזה אינו יכול לעמוד בטמפרטורה קיצונית, הוא יכול לשמש כחומר אוטם בפני נוזלים או אדים ישירים. מניעת התייבשות של מוצרים מתכלים במקרר ביתית או תעשייתי, למשל, היא פונקציה חשובה נוספת של ניילון שרינק.

  ניילון סטרץ

  סוג רב תכליתי של ניילון, ניילון סטרץ עשוי מהצורה המקבילה של הניילון הנצמד שאנחנו מכירים בבית, ויש לו מספר יישומים. אחת האפשרויות המקוריות לאריזה היא שימוש בניילון זה, המציע חוזק מתיחה ודביקות רבה. הוא מושלם לעיטוף תעשייתי של מזון, לאחסון מוצרים מתכלים כמו בשר ופטריות. דיוק הוא בעל  חשיבות עליונה באריזת מוצרים בכל התחומים. המכירות של פריטים רבים מושפעות מאוד מכמה האריזה שלהם יפה, מושכת ויעילה ששומרת על טריות המוצר. אם הם רוצים אריזה טובה יותר, היצרנים צריכים להיות בררנים לגבי החומר שהם משתמשים בהם. בגלל העלות הנמוכה שלו, ומנגד יעילות האריזה שלו, ניילון סטרץ תפס את מקומות בתחום האריזה.

  ניילון נצמד סטרץ – מה זה?

  ניילון נמתח בעל חוזק מתיחה מעולה, דביקות מעולה ורמת שקיפות גבוהה הוא ניילון סטרץ. ניילון זה מבוסס על חומר פוליאתילן, מוצא יישום נרחב במגוון רחב של תעשיות הדורשות אריזה. ניתן להעביר מוצרים באריזה זו מבלי לדאוג שהם יפגעו או ייפלו, מה שמבטיח העברה בטוחה למחסנים או לספקים. הדקיקות של הניילון הנצמד היא אחת מהתכונות הייחודיות והרצויות שלו. טווח של 10 עד 50 מיקרון הוא העובי של הניילון. משקל החבילה לא משתנה גם לאחר עיטוף עם ניילון נצמד, וזאת בזכות העובי הדק שלו והמשקל המינורי שלו. קל יותר להעביר דברים אם האריזה שלהם קלה. לניילון זה יש פוטנציאל מתיחה גבוה והוא יכול להתרחב עד כ-800 אחוז, וזו עוד תכונה בולטת. איכות האריזה מוגברת על ידי יכולות המתיחה הגבוהות. תעשיית האריזה הפכה למשתמש העיקרי של ניילון סטרץ בגלל תפקידו הקריטי בהגברת אבטחת המוצר. הגנה על חפצים מפני אבק, מניעת שריטות וסימונים והגברת ההגנה במהלך הובלה הם השימושים העיקריים של ניילון מסוג זה.

  איך ניילון נצמד מועיל לנו?

  • שמירה על המוצרים מפני לכלוך, מזהמים ולחות.
  • הגנה על הניקיון והתנאים הסניטריים של הפריטים.
  • הגנה על סחורה מפני מכות, שריטות וזעזועים.
  • זמני אריזת המוצר מופחתים.
  • משקל המוצר נותר ללא שינוי לאחר האריזה.
  • הקלת הובלת מוצרים.
  • הוצאות ההובלה מצטמצמות משמעותית.
  • הוצאות האריזה מצטמצמות מכיוון שהניילון זול.
  • ניתן לראות את המוצר גם לאחר העיטוף מאחר והחומר הוא שקוף.
  • שמירת מוצרים בצורה מאובטחת על משטחים.

  גליל ניילון סטרץ מקל על השימוש בתעשייה, בתחום המזון וייצור והובלת רהיטים. גודל, אורך, עובי, חוזק מתיחה ודברים אחרים הקשורים להתאמה אישית משפיעים על היתרונות אותם מספק החומר, ולכן חשוב לבחור את הניילון על פי הקריטריונים שמשמשים את המטרות שלכם.

  חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
  שיווק כלפון

  ליצירת קשר השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support