שקיות ניילון

שקיות אנטי סטטי

פירוט על המוצר >

שקית ניילון עם קלאפה עם/ללא פס דבק

פירוט על המוצר >

שקיות פס-גור

פירוט על המוצר >

מעטפות פקינג ליסט

פירוט על המוצר >

שקיות דליה וגופיה

פירוט על המוצר >

שקיות בועות

פירוט על המוצר >

שקית רגילה

פירוט על המוצר >

שקיות ניילון מגיעות במגוון צורות וגדלים ונותנות מענה למגוון צרכים. השקיות מגיעות בהתאמה אישית לכל לקוח הן מבחינת החוזק והן מבחינת המידה.

שקיות הניילון יכולות להגיע במגוון צבעים, הדפסים בהתאם לדרישת הלקוח.

כחלק ממגוון השקיות תוכלו למצוא – שקיות ניילון עם פס דבק, שקיות ניילון אנטי סטטי, שקיות גופייה ועוד.

נשמח לתת מפרט רב יותר של מוצרים ואפשרויות בשיחה אלינו או בהשארת מייל.

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מידע נוסף בנושא

  שקיות ניילון לאריזה

  יש מפעל אחד בארץ אשר מייצר את השקיות הטובות ביותר בשוק וזה ג.כ. שיווק כלפון בע”מ. אם אתם רוצים שקית חזקה, עמידה, יפה, טובה, ממותגת או לא ממותגת ומקצועית פנו אל שיווק כלפון ולא תתחרטו. יחד אתכם ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, ייצרו את השקיות הטובות בשוק ויבטיחו כי אתם תזכו למוצר האיכותי ביותר שיש. לדעת רבים ג.כ. שיווק כלפון בע”מ,היא החברה הטובה בארץ בתחום ייצור האריזות והקרטונים.

  שקיות ניילון שקופות

  אין ספק שאם אנו קונים שקיות ניילון אנו חייבים להבטיח כי הם תהיינה הטובות ביותר שיש. ככל שנקנה שקיות יותר טובות כך הן ישרתו אותנו בצורה יותר טובה וזה משהו שאנו חייבים לתת עליו את הדעת. על רקע זה אנו חייבים לציין שאם אתם רוצים לקנות שקיות איכותיות אל תקנו את השקיות הזולות ביותר בשוק. עליכם להבין שככל שהשקיות יותר זולות כך הן פחות טובות. אז נכון זה לא צעד חכם לקנות את השקיות היקרות ביותר בשוק וחבל לבזבז את כל הכסף שלנו על שקיות אך באותה נשימה ההמלצה היא לקנות את השקיות הזולות ביותר מכיוון שהן יהיו ברמה ירודה ולא ישרתו אתכם כמו שצריך.

  שקיות ניילון – אל תתפשרו על שקיות הניילון

  כיצד נדע אם השקית ניילון שקנינו הינה שקית איכותית ? כיצד נדע מאיפה לקנות את השקית ניילון שתענה על צרכינו בצורה הטובה ביותר? תחילה נבין איזה שימוש אנו הולכים לעשות בה. אם אנו מתעסקים עם רכיבים אלקטרוניים נשתמש בשקיות ניילון מסוג אנטי-סטטי ואם אנו משתמשים בשקית להעברה\ בידוד בין מוצרים נשתמש בשקית ניילון שתתאים למשקל ולמוצר אותו השקית תכיל. נדע לבחור את השקית האיכותית ביותר ע”י כך שנקנה מספר קטן של שקיות ואותן ננסה על מוצרינו ונבדוק אותם בתנאים שבהם המוצרים אמורים לשהות בשקית. במידה והשקית תספק את צרכינו נרכוש את הכמות המתאימה. כמובן שעבור הצרכים שלנו או עבור המפעל שלנו תמיד נרכוש את האיכותי ביותר גם אם הוא יקר יותר אך על איכות ונוחות לא מתפשרים. אמרת איכות אמרת שיווק כלפון.

  שקיות ניילון ממותגות

  אין ספק כי החיים ללא שקיות ניילון היו הרבה יותר קשים. אנו עושים שימוש בשקיות אלו לכל כך הרבה דברים הן בחיים הפרטיים שלנו והן בתעשייה עד שאפשר לומר כי שקיות אלו הן ההמצאה החשובה ביותר שאנו לא חושבים עליה. אנו משתמשים בשקיות לעטיפה של דברים, לסחיבה של דברים ולעוד אלף ואחד שימושים הכרחיים. השקיות הן דבר נפלא ומכאן אנו קוראים לכל מי שעושה שימוש בשקית לזרוק אותה לזבל בסוף השימוש ולא להשאיר אותה באוויר הפתוח וזאת בכדי לשמור על איכות הסביבה ועל הניקיון. ג.כ. שיווק כלפון בע”מ, מספק מצורים מסוג זה.

  שקיות ניילון בסיטונאות

  אין ספק כי שקיות ניילון הן המצאה מופלאה אשר מקלה על חיינו ביום יום. אנו עושים שימוש בשקיות אלו לכל כך הרבה שימושים הן בחיים הפרטיים שלנו והן בתעשייה. אפשר לומר כי שקיות ניילון הן ההמצאה החשובה ביותר שאנו אפילו לא שמים לב בכמה היא מועילה לנו. לשקית שימושים רבים: לעטיפה של חפצים, מקלה בסחיבה של מוצרים משמשת להגנה והפרדה בין רכיבים אלקטרונים ובעוד הרבה מאוד שימושים נוספים הכרחיים. חשוב לזכור שעל מנת לשמור על הסביבה וניקיונה אנו חייבים להשליך את השקיות בסוף השימוש לפח המחזור. שיווק כלפון מספק שקיות ניילון אשר יכולות לשמש לכל צורך.

  יצרני שקיות ניילון

  יש מפעל אחד בארץ אשר מייצר את השקיות האיכותיות ביותר בתחום וזה שיווק כלפון. אם אתם רוצים שקית חזקה, עמידה, יפה, מקצועית וממותגת (או לא ממותגת) פנו אל שיווק כלפון ולא תתחרטו. יחד אתכם ג.כ שיווק כלפון מיצרים את שקיות הניילון האיכותיות והחזקות ביותר בתחום ויבטיחו כי אתם תקבלו את המוצר האיכותי ביותר שיש.

  ג.כ שיווק כלפון ידועה באיכות הגבוהה ביותר במוצריה ובפרט בתחום הניילון אשר בו היא דואגת לייצר שקיות ניילון אשר מותאמות בדיוק לשימוש של הלקוח ובדיוק במידות אשר יבקש. בזכות שנותיה הרבות בתחום היא יודעת להתאים לכל לקוח את המוצר שיבקש ויודעת מה הדרישות הנוספות שאפילו הלקוח אינו מודע אליהם עקב ניסיונה העשיר עם אלפי לקוחות שרכשו לפני את המוצר.

  לדעת רבים שיווק כלפון היא החברה הטובה בארץ בתחום ייצור האריזות, הניילון והקרטונים והיא מביאה למדינה הקטנה שלנו סטנדרטים של חו”ל. בקרת האיכות של שיווק כלפון ידועה בתעשייה והופכת אותה לשם דבר במדינה הקטנה שלנו ונראה כי המוניטין הזה יישמר עוד זמן רב.

  שקיות ניילון שקופות עבות

  שקיות ניילון הן מוצר בסיסי שמסייע לציבור הרחב לרכוש מוצרים מסוגים שונים. כך למשל ליד דוכני הפירות והירקות בכל החנויות תמצאו מתלים ועליהם שקיות מניילון, כך שאם רכשתם כמות גדולה יחסית של פירות או ירקות תוכלו להניח אותם בתוך שקית.

  מוצרי מזון רבים אחרים מגיעים מראש בתוך שקית מחומר גלם זול ופרקטי זה, וגם בתעשיות אחרות – אלקטרוניקה, קוסמטיקה, תרופות ועוד – נעזרים בשקיות מניילון על-מנת לשנע מוצרים אל הלקוחות.

  ג.כ. שיווק כלפון מייצרת מגוון רחב של מוצרי אריזה מניילון ובהם גם שקיות באיכות גבוהה מאוד ומציעה אותם במחירים משתלמים במיוחד.

  הסוגים השונים שקיות ניילון

  * שקיות דליה – שקיות שמורכבות משתי שכבות ניילון שמחוברות ביניהן בשני הצדדים ובחלק התחתון, ואילו החלק העליון נותר פתוח כדי להכניס דרכו את המוצרים. סוג זה של שקיות מניילון משמש למשל לאריזת פירות וירקות.

  * שקיות גופיה – שקיות בעלות מבנה דומה לשקיות דליה, אבל עם שתי ידיות בחלק העליון שהופכות את הנשיאה של השקית לנוחה יותר, ובהתאם ניתן לסחוב איתן גם משקלים כבדים יותר.

  * שקיות אנטי סטטיות – שקיות שמיועדות לאריזת מוצרים שעלולים להינזק מחשמל סטטי. הניילון המיוחד מספק הגנה, כך שהמוצרים יגיעו בשלום ליעדם.

  * שקיות עם קלאפה – שקיות שניתן לסגור אותן, עם או בלי פס דבק.

  * שקיות פס גור – שקיות בעלות פס סגר לשמירה הרמטית ולשימוש חוזר אחרי הפתיחה.

  שקיות ניילון מודפסות

  ג.כ. שיווק כלפון מייצרת שקיות ניילון בהתאמה מדויקת לצרכים הספציפיים של כל לקוח.

  ההתאמה היא מבחינת מידות השקית, עובי הניילון (שנקבע על סמך המשקל שהשקית אמורה להחזיק), הצבע של השקית (כך למשל בחנויות פירות וירקות וגם בשווקים נהוג להציע ללקוחות שקיות צבעוניות), ועוד אופציה היא שקיות ממותגות, כלומר כאלה שכוללות הדפס ייעודי עם שם העסק, הלוגו, פרטים רלוונטיים וכו’.

  איכות הייצור מוקפדת במיוחד ונשענת גם על ניסיון של למעלה מ-30 שנים בענף וגם על מכונות מתקדמות.

  המערך הלוגיסטי של החברה מאפשר לספק כל הזמנה בזמן קצר, ואת השירות המצוין משלים הייעוץ המקצועי והסבלני לכל לקוח שזקוק לכך.

  שקיות אריזה

  האם נאבקתם למצוא את התשובה לסוגיה איך להגדיל את החשיפה של העסק שלכם? האם אי פעם שמתם לב שלא משנה כמה אתם נחמדים או עם כוונות טובות, הלקוחות שלכם עדיין בוחרים ללכת ליריבים? כל בעל חברה, עמוק בפנים, רק רוצה להיות מאושר ומסופק מהעבודה שלו. כבעלי חברות, לכולנו יש אינטרס לראות את החברה משגשגת, מתרחבת ומקבלת מספר מספיק של פניות חודשיות. אבל זה לא פשוט. לכן, כפתרון קל ויעיל ניתן להשתמש עם שקיות אריזה ממותגות להעלאת המודעות למותג.

  שיווק המותג בצורה יעילה וזולה

  האם אתם משקיעים כסף בפרסום החברה? אז מה סוד ההצלחה? בימים אלה, הרוב המכריע של האנשים יגידו שהם משתמשים באינטרנט ובמדיה החברתית כדי לקדם את החברה שלהם. גם אם זה כלי חזק, הוא רחוק מלהיות היחיד. שקיות אריזה ממותגות הן עוד רעיון פנטסטי שהחברה צריכה להשתמש בו. אם תשימו. את עצמכם בנעליו של הצרכן, תבחינו שבדרך כלל אתם נושאים שקית ממותגת כשאתם יוצאים מחנות בה רכשתם מוצרים. ברור ששקיות ממותגות חשובות ותורמות לעסק שלכם מכיוון שהן מפרסמות את המותג שלכם בצורה אורגנית ומושכת.

  חומרי גלם נפוצים עבור שקיות ממותגות

  נייר הוא אחד מהחומרים הבסיסיים לייצור שקיות. שקיות נייר אלגנטיות מושלמות לנשיאה של למגוון רחב של מוצרים, החל מפריטי מזון וכלה בביגוד ונעליים.

  תיקי בד, שנמצאים בעלייה בפופולריות עקב מגמת המחזור הנוכחית, הם אפשרות נוספת העומדת לרשותכם. בד זה נהדר עבור שקיות לשימוש חוזר מכיוון שהוא עמיד לאורך זמן ויכול לתמוך במשקל רב.

  שקיות ניילון ניתנות לעיצוב אישי מירבי. ניתן להזמין אותן גדלים שונים, צבעים שונים והדפסים על השקית לפי בחירה. זו האפשרות המועדפת והמשתלמת על רוב החברות.

  זה קריטי להבין את היתרונות של שקיות אריזה ממותגות לעסקים כדי להבין את הדומיננטיות שלהן בשוק. שקיות מותאמות אישית הן אסטרטגיית פרסום מבריקה. כשהצרכן יוצא מהעסק שלכם עם הרכישות שלו, הוא נושא את אותה השקית לכל מקום אליו הוא הולך, כולל הרחוב, המכונית העבודה, והוא חושף את החברה שלכם לכל מי שהוא פוגש בדרכו.

  ניתן להתאים שקיות ממותגות למטרות עסקיות כך שיתאימו למפרט המדויק שלכם. זה מרמז שהתוצאה תהיה מותאמת אישית לצרכים שלכם, ללא קשר אם יש לכם רעיון מוגדר מראש של העיצוב או שאתם עדיין מתלבטים. אל תחכו, הזמינו שקיות אריזה ממותגות ותוכלו להעלות את העסק שלכם לרמת חשיפה חדשה.

  חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
  שיווק כלפון

  ליצירת קשר השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support